Техніка

«Агрейн Транс» постійно оновлює автопарк.

Зараз автопарк компанії складається з 70 автопоїздів.

Тягачі Scania (моделі P400, P420, G400, G450)

Тривісні тягачі з одним (двома) провідними мостами і 12-ступінчастою коробкою передач.

Забезпечують максимальну швидкість доставки вантажу.

Напівпричепи-зерновози (Schwarzmuller, Cargobull Schmitz, Wielton)

Легкосплавні алюмінієві тривісні причепи причепи-зерновози об’ємом від 57 м3 з розвантаженням назад.

В один причіп можна завантажити не менше 25 тонн зернових або олійних вантажів, насіння, шроту.

Вантажопідйомність наших зерновозів більше, але ми завжди витримуємо гранично допустиме навантаження на дороги.

Використання закритих причепів-зерновозів гарантує нашим клієнтам повне збереження вантажу. Конструкція зерновозів повністю виключає втрати та крадіжки зерна й олійного насіння під час транспортування.

Трали (VESTT 930019, VESTT 930014)

Для перевезення негабаритних вантажів (сільгосптехніки і устаткування) використовуються спеціалізовані напівпричепи з низькорамною платформою (трали) марки VESTT 930019 (ширина 2,50 м, довжина 18 м, висота 3,50 м, маса вантажу, що перевозиться, 17,5 тонн) і VESTT 930014 (ширина 2,55 м, довжина 17,5 м, висота 4 м, маса вантажу, що перевозиться, 18 тонн).

Причіп має три осі. Всі вони обладнані спеціальною пневматичною підвіскою для забезпечення безпеки перевезення вантажів. Навантаження здійснюється через передній або задній заїзди. Для надійного кріплення сільгосптехніки на платформі використовуються посилені ланцюги і ремені, а також бруси для надійної фіксації, що запобігає крену техніки.

Бензовоз (R450)

Тягач-бензовоз R450 оснащений двокамерними алюмінієвими резервуарами марки Everlast загальним обсягом 33 м³ і розширеним рукавом подачі палива, що дає можливість оперативно заправляти велику кількість одиниць сільгосптехніки. Автомобіль оснащений вбудованою системою обліку палива. Завдяки обліку є можливість вести ретельний моніторинг витрат з палива.

Співпрацюємо з офіційними СТО, які обслуговують нашу техніку в будь-якій точці України. Це дає можливість проводити оперативний ремонт машин у разі несправностей у точці знаходження, навіть у польових умовах.

Результати

10

років на ринку

70

зерновозів в автопарку

4 810 471

кілометрів пробігу за рік

500 000

тонни вантажу перевезено за рік