Послуги

Транспортна компанія «Агрейн Транс» працює на ринку вантажоперевезень України з 2012 року. Автопарк компанії складається з 70 тягачів Scania з напівпричепами для сільськогосподарських вантажів.

Здійснюємо перевезення всіх видів зернових і олійних культур: пшениці, ячменю, кукурудзи, соняшнику, ріпаку, сої, насіння, шроту.

Крім того, надаємо послуги з перевезення негабаритних вантажів (сільгосптехніки і устаткування), палива і ПММ. Щоб забезпечити безпеку транспортування таких вантажів, компанія надає можливість залучити спеціальні автомобілі прикриття протягом усього шляху слідування. Супровід негабаритних вантажів здійснюють досвідчені співробітники нашої служби безпеки, які забезпечать збереження вашого вантажу на всьому шляху проходження з дотриманням всіх дорожніх норм і правил.

Автопарк «Агрейн Транс» дозволяє здійснювати оперативну подачу машин нашим клієнтам «сьогодні на сьогодні» і перевезення будь-якого обсягу сільськогосподарських вантажів.

Гарантуємо повне збереження вантажу. Після завантаження автопоїзда фіксується вага завантаженого зерна, причіп-зерновоз пломбується і прямує до пункту призначення. У кінцевій точці проводиться зважування автопоїзда і контроль збереження пломб. Тільки після цього здійснюється передача документів на вантаж.

Автопоїзди укомплектовані системою GPS-стеження за перевезенням. Клієнт може в будь-який момент визначити місцезнаходження автомобіля з вантажем. Диспетчерський центр здійснює цілодобову підтримку водіїв.

Можемо розвантажуватися в пунктах прийому зерна, де є електронна черга. Це скорочує час очікування вивантаження на найбільших елеваторах і в портах.

Для постійних клієнтів діють знижки на перевезення, залежно від обсягу і ваги вантажу.

«Агрейн Транс» завжди надає клієнтам повний пакет належним чином оформлених документів.

Чому обирають нас

Якість

Дотримання графіка перевезення
Гарантії збереження вантажу
Повний пакет документів

Терміновість

Оперативний прорахунок замовлення
Оптимальні маршрути
Можемо працювати «сьогодні на сьогодні»

Обсяг

Велика місткість зерновозів
Одночасна подача до 70 машин
Максимальна кількість ходок у день

Ціна

Гнучка система знижок
Різні варіанти розрахунків
Спеціальні умови для постійних клієнтів